aktualności

Warning: filesize(): stat failed for /www/wp-content/uploads/2013/11/Mój-filmCAŁY4444_x264.mp4 in /www/wp-content/plugins/wp-attachments/wp-attachments.php on line 90

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO?

ZOBACZ KONIECZNIE → https://biteable.com/watch/rozpoczcie-roku-by-rwyszo-2675598

***

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Pożegnanie Starszaków!

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci kończące edukację przedszkolną na uroczyste wręczenie dyplomów i pamiątek dnia 31 sierpnia o godzinie 16.00 przed wejściem do ogrodu przedszkolnego. Drodzy Rodzice na uroczystość dziecko przyprowadza jeden rodzic. Pamiętamy o zachowaniu zasad dystansu społecznego oraz zakrywania ust i nosa.

***

Drodzy Rodzice informujemy, iż pierwsze, organizacyjne zebranie z rodzicami odbędzie się w czwartek 3 września o godzinie 16.00. Podczas zebrania zostaną omówione wszystkie istotne sprawy dotyczące funkcjonowania placówki przedszkolnej w czasie pandemii. Prosimy o stosowanie się do zasad przestrzegania dystansu społecznego, zasad zakrywania ust i nosa na terenie placówki oraz dezynfekcji rąk (bądź założenia rękawiczek ochronnych) przed wejściem do przedszkola.

UWAGA RODZICE!

W związku z otwarciem placówki i powrotem dzieci do przedszkola informujemy, iż adres mailowy nauczycieli zostaje zawieszony do odwołania. Bardzo prosimy wszelkie zapytania kierować na adres: przedszkolepub@katowice.opoka.org.pl , bądź kontaktować się telefonicznie.

Attachments