aktualności

Warning: filesize(): stat failed for /www/wp-content/uploads/2013/11/Mój-filmCAŁY4444_x264.mp4 in /www/wp-content/plugins/wp-attachments/wp-attachments.php on line 90

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Uwaga!

Informujemy Rodziców, że z dniem 3 czerwca b.r Przedszkole Publiczne Parafii Rzymskokatolickiej św Szczepana wznawia zajęcia opiekuńcze dla dzieci. Przypominamy Państwu o konieczności wypełnienia i podpisania stosownych oświadczeń oraz przestrzegania obowiązujących zasad sanitarnych. Do zobaczenia wkrótce.

(Po potrzebną dokumentację proszę pisać na adres: przedszkole_nauczyciele@wp.pl

INFORMACJA DLA RODZICÓW
W związku z sytuacją epidemiologiczną
wszystkie pytania dotyczące wznowienia zajęć opiekuńczych
prosimy kierować do Dyrektora Przedszkola za pośrednictwem poczty elektronicznej. Przypominamy nasz adres e-mail.
przedszkolepub@katowice.opoka.org.pl

UWAGA RODZICE!!!
Potrzebne nam są Państwa adresy e-mail! Aby móc przesłać niezbędne dokumenty i informacje. Dlatego bardzo prosimy o wysłanie nam (nawet pustej) wiadomości (jeden mail = jedno dziecko) na naszego maila: przedszkole_nauczyciele@wp.pl
Z góry dziękujemy i pozdrawiamy.

Attachments